0
سلام

خانه / وبلاگ / ۵ تا از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسـی

فروردین 20, 1403

همانطور که میدانید در کنار دوره‌های آموزشی زبان ، گاهی خواندن کتاب‌ های کمکی می‌تواند به ما در یادگیری بهتر کمک کند. در این مقاله سعی داریم چند تا از بهترین کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی را به شما معرفی کنیم.

کتاب آموزش گرامر English Grammer In Use
این کتاب در سه سطح تدوین شده است . یکی از بهترین و معروف‌ترین کتاب‌های آموزش گرامر است که توسط موسسه کمبریج تهیه و چاپ می‌شود . این کتاب مناسب همه افراد در همه سطوح است ؛ برای کسانی که تازه زبان انگلیسی را شروع کرده‌اند و یا کسانی که در سطح متوسطی هستند و قصد دارند گرامر خود را تقویت کنند. این کتاب منبع کامل و کاربردی گرامر در زبان انگلیسی است و تقریبا اصلی ترین منبع آموزش گرامر انگلیسی است .

کتاب‌های آموزش لغت oxford word skills
این کتاب برای یادگیری لغات در سه سطح طراحی شده است و در آن کلمات، عبارات و دستور زبان‌های داخل متن مورد بررسی قرار می‌گیرند. این کتاب به مهارت فراگیری لغت زبان آموز کمک ویژه‌ای می‌کند. تمرین‌های فراوان این مجموعه اعتماد به نفس کافی برای استفاده از لغات جدید را ایجاد می‌کند.

کتاب آموزش لغت English Vocabulary in Use
این مجموعه بسیار کامل و عالی از انتشارات کمبریج است که واژه‌ها، اصطلاحات و افعال چند قسمتی در زبان انگلیسی را آموزش می‌دهد. از مبتدی تا پیشرفته سطح‌بندی شده است و یک دسته‌ بندی خیلی خوب بر اساس نیاز زبان‌آموز ارائه می‌کند.
مجموعه English Vocabulary in Use شامل ۴ کتاب با سطح مبتدی، پیش متوسط، فرامتوسط و پیشرفته است. برای هر درس تعدادی تمرین نیز در نظر گرفته شده است.

کتاب Tactics For Listening
این مجموعه کتاب‌ها در چند سطح طراحی شده است و تمرکز اصلی این کتاب‌ها روی مهارت شنیداری شما است . این کتاب به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع برای تقویت مهارت شنیداری معرفی شده است . می‌توانید از این کتاب‌ها به صورت خودخوان و یا برای تدریس در کلاس آموزشی استفاده کنید .

کتاب های Speakout
این مجموعه یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی برای تقویت مکالمه و تقویت لهجه بریتیش است. یک مجموعه ۸ سطحی برای برقراری ارتباط و گفتگو است که با همکاری Bbc learning در انتشارات لانگمن تهیه شده است. تمرکز این کتاب بر روی موضوعات روزمره و واقعی است. آموزش لغات ، ساختارهای پرکاربرد ، عبارت‌ها ، نکات دستور زبان و حتی مهارت شنیداری محبوبیت این مجموعه در بین زبان آموزان و مدرسان شده است .